↲ wstecz
Altax Owadobójczy

ALTAX Owadobójczy Głęboko wnika w drewno docierając do żerujących owadów, dzięki temu odznacza się najwyższą skutecznością w walce ze szkodnikami. Preparat skutecznie wybija owady, które żerują w drewnie i dodatkowo trwale zabezpiecza drewno przed ich ponowną inwazją.

wybierz opakowanie::

» 0.450 litra » 5 litrów » 15 litrów

cena:

29.7

 

Oceń produkt:
4/ 5

Spośród wielu naturalnych surowców drewno wydaje się szczególnie atrakcyjne dla owadów. Ma na to wpływ wiele czynników, między innymi takich jak suche środowisko, stała temperatura czy odpowiednie warunki rozwoju. Tymczasem insekty gnieżdżące się w drewnie mogą wywołać wiele spustoszeń, powodując, że drewniana powierzchnia będzie nie tylko nieestetycznie się prezentować,  ale także będzie o wiele bardziej podatna na uszkodzenia. Tępienie szkodników żerujących w drewnie to spore wyzwanie, dlatego chcąc mieć pewność, że na zawsze rozprawimy się z wszelkiego rodzaju owadami, warto sięgnąć po specjalistyczny preparat Altax Owadobójczy.

Oferowany środek zawiera w swoim składzie starannie dobrane substancje czynne, które nie tylko skutecznie zabijają wszystkie insekty żerujące w drewnie, ale także zabezpieczają przed nimi drewniane powierzchnie. Produkt może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nadaje się w szczególności do zwalczania szkodników bytujących w:

 

Altax Owadobójczy – jak stosować?

To, co jest największym atutem preparatu Owadobójczego Altax to nie tylko starannie dobrany skład, który pozwala na skuteczne wybicie wszystkich żerujących w drewnie owadów, ale także wyjątkowa łatwość aplikacji. Przed przystąpieniem do nałożenia środka należy zadbać o dokładne wysuszenie drewna – jeśli będzie wilgotne, wówczas preparat nie wniknie w powierzchnię, a co za tym idzie, nie będzie mógł efektywnie zadziałać. Przed użyciem produkt należy też starannie wymieszać, ale nie rozcieńczać z wodą.

Do aplikacji preparatu Altax Owadobójczy można wykorzystać zarówno pędzel, jak i strzykawkę, wstrzykując środek bezpośrednio w otwory w drewnie wydrążone przez szkodniki. Po nałożeniu, jeśli istnieje taka możliwość, producent zaleca owinięcie drewnianej powierzchni folią malarską na dwa-trzy dni. W przypadku podłoża pokrytego lakierem lub inną nieprzepuszczalną powłoką należy zastosować nawiercanie, nakłuwanie lub całkowite zdarcie do surowego drewna.