↲ wstecz
Farba kredowa Aksil Chalk Paint

Farba Kredowa Aksilbet Chalk Paint przeznaczona jest do artystycznej stylizacji mebli i innych elementów dekoracyjnych. Zalecana na różnego typu powierzchni drewnianych i drewnopochodne, płyt MDF, ceramiki.

wybierz opakowanie::

» 0.9 litra

cena:

46.7

 

Oceń produkt:
4/ 5

Wysokiej jakości, bezpieczna farba kredowa Aksil Chalk Paint, którą oferuje nasz sklep internetowy, została stworzona do artystycznej stylizacji mebli oraz różnego rodzaju elementów dekoracyjnych. Dzięki starannie opracowanej formule doskonale współpracuje z wieloma różnorodnymi powierzchniami takimi jak: surowe drewno, materiały drewnopodobne, płyty MDF, plastik, ceramika oraz metal. Jest łatwa w aplikacji i kryje już przy drugiej warstwie, pozwalając uzyskać oryginalne efekty w stylu rustykalnym, prowansalskim, vntage oraz shabby chic. Spektakularne rezultaty, jakie można osiągnąć przy pomocy farby Aksil Chalk Paint, pozwalają w łatwy i zarazem niedrogi sposób odmienić wygląd otoczenia.

Najważniejsze zalety farby kredowej Aksil Chalk Paint:

 

Farba kredowa do stylizacji artystycznej

Dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego wysokiej jakości farba kredowa Aksil Chalk Paint została stworzona na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Oferowany produkt doskonale sprawdza się do malowań wewnętrznych, zwłaszcza w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylistyce rustykalnej, prowansalskiej, czy vintage. Wysoka przyczepność i bardzo dobre przywieranie do podłoża sprawia, że środek ten może być używany nie tylko do uzyskiwania ciekawych efektów na meblach, ale również na glinianych donicach, koszykach wiklinowych itp.

Przed użyciem farbę kredową Aksil Chalk Paint należy dokładnie wymieszać poprzez wstrząśnięcie opakowaniem. Malowane podłoże oczyścić z zabrudzeń, pyłu oraz kurzu, a także łuszczących się starych powłok. W celu uzyskania lepszego efektu powierzchnię należy delikatnie zmatowić papierem ściernym. Preparat aplikować za pomocą pędzla. Proces malowania powinien być przeprowadzany w temperaturze powyżej 5 stopni Celsjusza. W celu zabezpieczenia powłoki można użyć lakieru do farby kredowej Chalk Paint.